Ohlasy a postřehy ostatních


napsali na o nás: RC Cars 06/2013Ohlasy, názory, postřehy a poděkování z fóra RC4x4.cz

3000HP:
Tak děkujeme Komaarovi za výbornou akci... počasíčko objednal perfektní (počítám že asi podplatil doručovací službu aby bylo doručeno včas) a trasa byla vyvážená, akorát... podařený ročník.


zax:
Jj, i za náš team musím poděkovat za organizaci. Letošní ročník byl vážně parádní.


Pleskanec:
Díky pořadateli, pěkná trasa,některé skryté CP, počasí vyšlo, Pajero dojelo bez závad, prostě super neděle. Jsem zvědavý, jak skončil náš Merlin team.


Čefa66:
Já se připojím taky, snad můžu za tým, ale kdyžtak se vyjádří i jednotlivci, za mně tedy perfektní, četl jsem loňské připomínky a čekal co se změní, změnilo se to asi dost, protože to bylo vyvážené, CP zajímavě poschovávané, voda, ďoury do země, stezky i cestou necestou.
MOC PĚKNÉ !!! KOMÁRE DÍKY, DÍKY DÍKY !!! Věnoval jsi tomu určitě moc snahy a sil.

P.S. Mezi 1. a 2. CP jsem měnil servo Kryštofovi05 na Defikovi a mezi 2. a 3. CP jsem urval 4link na Tojce, dojela ale mrška až do cíle.


Pedro:
Komaare díky za organizaci. Trasa super, počasí taky.


LordMerlin:
I já se přidávám s poděkováním za přípravu tohoto ročníku Vidrholce.


borisa160:
Za LPT Team jednoznačné véééélkéééé poděkování za opět super připravenou akci, smekáme před Komáárem a jeho trpělivostí a prací s přípravou.

Náš cíl byl splněn, hezky se vyblbnout a přesto dojet do cíle. Dnešní neděle stála opravdu za to a příště pokud bude dalšího Vídrholce jednoznačně jedeme zase. Auta nám fungovala bez problému (mimo utržené zadní nápravy na Lukášově Pajeru), u Porsche se naplno projevila vlastnost SUV - horší průjezdnost terénem :) a tak jsme ho museli pořád někde tahat, ale o to bylo více legrace, jediné minus tohoto auta byla neprůchodnost lesním terénem a tak jsme volili raději cesty a cestičky. Orientačně byl letošní ročník dle našeho názoru náročnější, CP hodně schované a neoznačené výstražnou páskou, což nás nutilo dávat daleko větší pozor na naše okolí, často jsme i kolem CP slepě kroužili. U CP 2 jsme měli štěstí, protože Lukášovi se do podvozku zasekl klacek a my jsme se jali pomáhat, což nás přinutilo se otočit a ejhle: projeli jsme kolem CP aniž jsme si ho všimli :) . Cestou k CP 3 jsme zakufrovali a objevili jsme se najednou u potoka - to bylo překvapení. Celkem jsme najeli 9,6 km, start 10:13 a dojezd do cíle 17:51 hod.
PROSTĚ SUPER AKCE!!!


GEORGE:
Velice pěkná a perfektně připravená akce. CP nápaditě schované a počasí lepší být nemohlo.
Jen ty defekty (příště to asi bude chtít lepší přípravu a kontrolu aut před jízdou)


Kuba93:
Tak musim rict, ze letosni rocnik byl opravdu super !!

Trat skvela, dylkou akorat, organizace tez super.. Jen mam pocit, ze Klanovicky les je proklety.. Asi ho komaar zacaroval, tolik defektu, co se nam prihodilo pri zavode sem nezazil snad za posledni dva roky !! A to jsme ani nejeli nakym zavodnim tempem..

Abych to shrnul.. Nejdrive se Jirkovi na asfaltovy highway ukroutil sroubek v rizeni, opravil ale servo neservilo - shorelo, na rovine po 400 metrech jizdy ! Opravili sme, vymenili sme.. Po dalsich par stovkach metru nasemu 4. kolegovi na Yote prestal jit zadek, mysleli sme ze je to kardan, nebyl, naprava se nak kousla a nejelo to, museli sme vymenit napravu, tlumice, vytunit linky.. No budiz, opraveno.. Po dalsi chvili koukam na svoje auto a najednou mam nak keclej zadek, zkoumam a mam roztrzenej tlumic !! pruzina i pist tlumice tam jentak blambaly ale nak to drzelo i pruzilo, tak sem jel.. Kluci riakali at vyndam pruzinu abych ji neztratil.. Nevyndal sem.. Po dalsi chvili sem zapadl v bahne pri vytahovani sem dal plnou zpatecku, motor zasmrdel a brutalne zakouril, z podbehu se fakt cmoudilo.. Motor prekvapive prezil a jelo se dal.. Po dalsi chvili se Jirkovi povedlo prejet si kabel od svetel, co mu nak vypadl z pod kastle.. No zasmali sme se, ze se neutrhl, zastrcil ho a chtel jet dal.. Jel ale nezatacel.. Rozlomil se modrej kamen rizeni !!!! Ne ze by se rozpojil konektor, pretrhl kabel, vytrhla ledka, povolila by lepenka.. Ne, on se zlomi domek zataceni na predni naprave !! Opraveno, vymeneno, jelo se dal.. Pak sem samozrejme ztratil tu zlutou fosforeskujici pruzinu !! Nastesti byla LPT tymem nalezena, timto dekuji moc.. No dal sem ji do kapsy a tlumic pridelal stahovackou k naprave a jel s autem nakrivo.. No a potom se z niceho nic jirkovi ukroutil tisicihran na pace serva.. Vymenili sme.. Jelo se dal.. Jirka meni baterku, najednou se podela neco na konektoru a nastava brutalni tuzing kabelaze, rezani konektoru a tvoreni motanych spoju na proudovych kabelech.. Jo a taky se zouvaly gumy, pedro poskodil uchyceni nastavby a plno dalsich drobnosti, na hodne veci sem asi zapomnel..

Dohodli sme se s tymem, ze to sepisem, pac tohle nikdo z nas nezazil, tolik failu, poslednich x akci sme jeli i mnohem brutalneji a auta uplne OK.. Takze navrhuji do Klanovickyho lesa poslat vymitace dabla ! A az sepisem vsechny skody, tak komaarovi posilame faktury..

Ale stejne to byla skvela akce a tesime se na dalsi rocnik !!!


Pitrisek:
Tak za nás super akcička a moc se nám to líbilo.Nic se nám na autě nepokazilo,takže super.Už se těšíme na příště(klidně bych dal ještě tenhle rok jeden závod) Fotky jsem poslal na email komaarovi a prdnu je ještě na rajče Jediná porucha na autě byla na tom velkym,protože nám cestou domu praskla hadice od turba Ale domu jsme dojeli.Pořadateli moc děkujem Fakt super akce a umístění docela dobrý na to že jsme to jeli poprvé.


jirka.813:
Byla to supr akce a skvěle jsme si to užívali. V pravidelných intervalech jsme opravovali a vyprošťovali uvízlou techniku. Kontrolní body jsme nacházeli spíš shodou šťastných náhod, než skvělou navigací, ale do cíle jsme se dostali. Minimální časový rozdíl mezi 2 a 3 místem je vyjímečný, ale stejný čas na 4 a 5 místě je ještě lepší, prostě povedený den.